• Kesadilijos

  15 gegužės, 2023skanus

  Kaip paprasta šiais laikais! Pritrūkai idėjų? Įsijungi Pinterest’ą ir imiesi veiksmų ✔️😀 Šį kartą bandau tortilijų lankstymo būdą, kurį ir radau populiariojoje programėlėje! Išsitraukiau pagrindinį ingredientą, savo metų atradimą – Naturli sojų faršą. Jis skanus, sunku atskirti nuo tikros mėsos, lengva gaminti ir yra sveikas, juk būtent taip reikia maitintis atėjus pavasariui!☀️

  Continue Reading
 • Kesadilijos

  26 vasario, 2023skanus

  Sukti dėl pietų galvos šiandien nereikės ! Paruošiau kesadilijų receptą, pasisotinkime meksikietiškai! Šio patiekalo pagrindas yra mėsa, daržovės ir sūris, o kad mėsa būtų turtinga savo skoniu, ją gardinu tinkamu padažu, tad rinkausi Suslavičiaus pomidorų padažą! Kitas ypatingai svarbus žingsnis – mėsa ruošiama Grand feu puode. Patikėkite manimi, pirštelius apsilaižysite!

  Continue Reading
 • Tortilijos su vištiena

  3 rugsėjo, 2022skanus

  Sudėtingu laikotarpiu pavadinčiau mūsų šeimoje, kaip kalba pasisuka apie maistą. Anksčiau visi viską mėgo, valgė ir gyrė, o dabar viena valgo azijietišką maistą, kita iš vis nieko nevalgo ir t.t. Bet savaitgalio tortilijoms ranką pakėlė visi! Tad, jei neturite daug laiko gaminti, ar turite vakarėlį kurio metu reikės pamaitinti daug bičiulių – ši įdėja Jums!

  Continue Reading
 • Tortilijos kitaip

  7 kovo, 2013admin

  Aš kažkaip pripratus jas greit susukti, net nepagalvodavau, kad jas galima patiekti kaip paplotėlius ar picas :)Turbo greitas užkandis nelauktiems svečiams :))

  Continue Reading
 • Tortilijų traškučiai

  8 rugpjūčio, 2012admin

  Perverčiau tinklaraščius, tai jau prieš porą metų dauguma kepė ir gyrė, o man viskas ateina pavėluotai:). Gintare ačiuks, tavo vaišės visada tobulos, jau nesuskaičiuotume kiek tavo receptų pridėjau ania? 😀 ir šis paragavom ir iš šeimyninio akių kontakto supratau,kad jau turėsiu kept namie ir kuo skubiau:DD

  Continue Reading
 • Tortilijos su faršu

  29 birželio, 2011admin
  Continue Reading