Braškių uogienė greitpuodyje

4 liepos, 2012

Pirmiausia tai odė parduotuvei bohemia, nes jei nebūčiau radusi ten greitpuodžių puikiom kainom, gi būč iki daba ir neturėjus, o dabar pasišokinėdama verdu kelis kart dienoj.
Tai va parsitempiau gražutėlį 6 litrų ir pradėjau domėtis ką su juo veikt. Skaitau, kad maisto produktai išverda tris kart greičiau nei įprastai ir…, kad galima virti visas uogienes išskyrus mėlynių, nes ji gausiai putoja… ir ką, pas mane ant stalo braškės cukrum užpiltos, nedaug.. todėl pasiryžau eksperimentui…Ojėj verdu, tas šnypštimas nemalonus ausiai, bet sako priprasiu?:) vyras į nugarą kvėpuoja sprogs sprogs :)), bet vėl bėgu paskaityt rašo, kad dabar greitpuodžiai taip ištobulinti, kad tokių atvejų nepasitaiko, todėl šiek tiek atpalaidavus pečius, iškelus galva verdu… ir nuo rezultato esu tokia laimynga, kad stiklainius užsukinėju pasišokinėdama:)
 Taigi siūlau išbandyti kvapnia, skaidrią, ryškią, greitą braškių uogienę su vanilės ankštimi.


Spausdinti repceptą

Ingridientai

  • 1 kg. braškių
  • 1 kg. cukraus
  • vanilės ankštis

Receptas

027

045

Braškes užpylus cukrumi palaikiau per naktį, kol atsirado sulčių, permaišiau, sudėjau į greitpuodį, įmečiau vanilės ankštį ir uždarius viriau nuo garo susidarymo 15 min. Išjungiau ir palikau 6 val. subręsti 🙂 Atidariau ir išėmus vanilės lazdelę  blenderio pagalba viską sutryniau, atidengus paviriau maišydama dar 10 min. Patikrinau ant lėkštutės,  užvarvinus lašelį, sustingo kuo puikiausiai. Supilsčiau į gražuolius stiklainius kuriuos taip pat radau urmo miestelio parduotuvėjebohemia.

Skanaus!!

032

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Previous Post Next Post