• Bulvės su permezano sūriu

  15 gegužės, 2023skanus

  Bulvės, keptos su parmezano sūriu, gaunasi gražiai auksinės rudos spalvos, traškios ir labai skanios! Parmezano sūris pabarstomas į kepimo skardą ir prieš kepant apibarstomas bulvėmis, taip kepant jos įgauna aukso rudą spalvą ir atvėsinus jos tampa traškios! Šios keptos bulvės tirpsta burnoje, minkštos, o išorėje traškios ir tiesiog puikiai dera su ranch padažu.

  Continue Reading
 • Dzūkiškos bulvinės bandos

  11 rugsėjo, 2017skanus

  Apie šias bandas toiek buvau girdėjus iš mamos pasakojimų, bet paragavau tik prieš gerą mėnesį pas anytą 🙂 Visada jų labai labai norėjau, bet dažnai sakydavo, kad orkaitėje tikrai nepajusi tikrojo jų skonio. Na ką, o kai kieme atsirado BIG GREEN EGG, tad man užsidegė žalia šviesa 🙂 Bet man labai rūpėjo skirtumas, ar tikrai taip…

  Continue Reading
 • Bulviniai kvadratėliai

  7 sausio, 2015skanus

  Galima kepti keptuvėje, galima dėti į troškinimo indą ir ruošti kaip švilpikus. Ir abu ruošimo būdai šiam sočiam patiekalui puikiai tinka.

  Continue Reading
 • Šepardo – piemenų pyragas

  27 kovo, 2014admin

  Maisto klube  kepėme Šepardo pyragą, buvo toks skanus, kad po kelių dienų aš pakartojau namuose. Ačiū Agnei Jagelavičiūtei už receptą, jis puikus !

  Continue Reading
 • Greitai paruošiami cepelinai

  9 sausio, 2013admin

  Na jei vienu prisėdimu suvalgau tris (tikiuosi mano trenerė šio įrašo neskaitys), tai turbūt neverta pasakoti, kad jie puikūs 🙂 Paruošiami jie taip greitai kaip ir suvalgomi, dar vieni tinginių cepelinai :)) Už receptą dėkoju Inai.   

  Continue Reading
 • Keptos bulvės po SIMAX dangčiu

  5 lapkričio, 2012admin

  Apie SIMAX dangtį jau rašiau. Tinka jis visoms keptuvėms, jį naudojant daržovės lieka traškios, nesukritę, garų lašeliai renkasi dangčio krašteliuose. Kai tik jį nusipirkom, vyro pirmas pasiūlymas buvo išsikepam bulves !!  Bet negi dėsiu keptas bulves čia :), norėjau ką nors mandriau..išbandžiau, ir galvoju vis dėl to tos bulvės iškepa visai nepaprastai, todėl parašyti manau verta.

  Continue Reading
 • Šviežios bulvytės grietinės padaže

  20 birželio, 2012admin

  Labai skanu, su stikline kefyro, pačios pirmosios šiais metais  bulvytės.

  Continue Reading
 • Ančių petukai su tobulom bulvytėm ir geriausiu padažu :)

  10 birželio, 2012admin

  Tokias bulves su šiuo padažu mes galėtume valgyti 2 kart dienoj 🙂 Pietūs buvo puikūs.

  Continue Reading
 • Kepta šilkinė košė

  28 gegužės, 2012admin

  Patys skaniausi prisiminimai iš vaikystės 🙂 Draugės ( pas kurią praleisdavau visas dienas) mama kepdavo krosnyje, o skanu!!!,  bet svečiuose valgyt po daug nepatogu :), todėl ši košė mano labai mylima, išsvajota…žinoma skonis ne tas … nebe krosnyje, bet mano toks maistas labai mėgiamas 🙂 Skaniausia žinoma iš šviežių bulvių.

  Continue Reading
1 2