• Užkandėlės su rukyta žuvimi

  10 gruodžio, 2022skanus

  Draugai, norit atskleisiu paslaptį? Patiekalų skoniui išryškinti bei sustiprinti naudoju garstyčias arba krienus! Jei manot, kad jų vieta stovėti šaldytuve ir valgyti tik su dešrelėmis, šaltiena ar liežuviu, žinokit, daug ką prarandate! Aš asmeniškai krienus naudoju padažams, troškiniams, gardinu net gi sriubas. Na, o šiandien užplūdo nostalgija, prisiminiau savo karjeros pradžią bei pirmąjį verslą -…

  Continue Reading
 • Kepti kumpio ir sūrio kruasanai

  8 lapkričio, 2022skanus

  Lengvi ir skanūs pusryčiai iš mažų kruasanų pripildytų garstyčių-medaus padažu su marinuotais agurkėliais, tystančiu sūriu ir kumpiu. Puikiai tinka vaikams į pietų dėžutę, užkandžiams, šventėms ir kasdienai.

  Continue Reading
 • Kibinai

  12 liepos, 2020skanus

  Vasara toks metas, kai orkaitė ilsisi, tik ne tada, kuomet planuoju išvykas! Kokius užkandžius įsidėti, kad tiktuų visiems ?! Žinoma kibinus !

  Continue Reading
 • Prieskoninė iškylų duona

  15 gegužės, 2020skanus

  Tokia aromatinga. Neįmanoma sustoti valgyti! Savaitgalis puiki proga išbandyti ir Jums.

  Continue Reading
 • Lašisa marinuota stiklainyje

  25 balandžio, 2020skanus

  Receptui daugiau nei 10 metų, per tiek laiko žinoma skonis jau neblogai išlavintas ir ragauta įvairiausių patiekalų, bet ak…kaip čia yra gerai <3 Pamenu visada užsipirkdavau daugiau stiklainėlių ir išdovanodavau draugams, atrodo stiklainyje tobulai, o ir užkandis tikrai neprastas. Atšilus orams ruoškite į gamtą, vakarėliams, ar ” juodai dienai” 😀 kuomet šaldytuve atsargų nedaug.   

  Continue Reading
 • Paplotėliai-sukučiai su sūriu ir žalumynais

  18 balandžio, 2020skanus

  Jie yra puikūs ir vietoj duonos, kaip sriubos priedas, kaip užkandis, užkandis puikiai tinkantis į iškylų krepšį. Paplotėliai skanūs tiek šilti, tiek šalti. Jie gali būti kepti augaliniame aliejuje, sausoje keptuvėje arba orkaitėje. Jei kepsite sausoje keptuvėje arba orkaitėje, būtinai sutepkite iškeptus paplotėlius sviestu.

  Continue Reading
 • Čeburėkai

  16 vasario, 2016skanus

  Labai greitai pagaminami, purios tešlos čeburėkai. Deja suvalgomi daug greičiau nei pagaminami :))

  Continue Reading
 • Vieno kąsnio užkandžiai.

  10 gegužės, 2014skanus

  Vieno kąsnio užkandžiai Jūsų šventėms. Atnaujinamą kąsniukų galeriją galite sekti FB albume.  

  Continue Reading
1 2 3 10