Savojos kopūsto balandėliai ir mano svajonė naminis ketaus puodas.

4 rugpjūčio, 2013
Vis pasvajoju kaip norėčiau senovinės špižinės keptuvės, tokios su kuria turbūt visi ir užaugome. Ir turėdavom tik vieną, ji puikiai tikdavo visiems kepiniams ir tarnaudavo amžių. O dabar viena už kitą labiau reklamuojamos,daug žadančios ir po metų visgi keisti reikia..
Taigi svajojau apie keptuvę, o kai reikėjo rinktis indą nesusilaikiau parsinešiau puodą su dangčiu, kurį naudoti galima kaip keptuvę.

LODGE – Amerikoje pagaminti šimtą metų tarnaujantys ketaus indai. Puikiai išlaiko karšti iki 5 val. Ketaus paviršius skaitomas neprilimpančiu. Indai tinkami naudoti ant indukcinių, keramikinių, elektrinių ir dujinių viryklių, orkaitėse, ant grilių ir virš tiesioginės ugnies.

Dar parduotuvėje prie puodo jau sugalvojau, kad gaminsiu balandėlius.
Receptas yra čia.

Tik gamyba mano užtruko gerokai trumpiau, nuo užvirimo lygiai 15 min. Ir palikau uždengta puodą valandai ilsėtis. Prieš palikdama puodą su balandėliais ramybej, atidengus ir apvertus dangtį jame padariau padažą. Nupyliau nuo balandėlių sultinio, dėjau grietinę, pomidorų padažą, miltus, viską gerai permaišiau ir atgal į puodą.

Puikiai !!!

Dar turiu pradžiuginti, kad tik mano blogo lankytojams yra suteikiama

 visiems Lodge ketaus indams  -30% –  iki rugpjučio 31d. 

Visi indai patalpinti štai čia.
Kaip gauti nuolaida? Prekių krepšelyje  apačioje yra laukelis „Nuolaidos kodai”, o pats nuolaidos kodas butu toks: Ketausindamsnuolaida .

Receptų skirtam šiam puodui, jau prisidėliojau, todėl dar parašysiu tikrai.

Kokybiškų pirkinių ir skanaus gyvenimo !


Spausdinti repceptą

Receptas

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Previous Post Next Post