Baltojo šokolado tortas su braškėmis

28 birželio, 2013

Spausdinti repceptą

Ingridientai

  • 500 gr. braškių
  • 9 gr. želatinos
  • 500 gr. plakamosios grietinėlės
  • 320 gr. baltojo šokolado

Receptas

099

Biskvitas mano buvo štai šis  tik dariau iš pusės normos 20 cm. formoje.

 Želatiną užpilti 30 ml. šalto vandens ir pastatyti brinkti. Šokoladą ištirpinti ant vandens garų vonelės. Pakaitinti iki karštumo 100 ml. grietinėlės, supilti į ją išbrinkusią želatiną ir maišyti, kol ištirps (jei lieka grūdelių – perkoškite per sietelį). Supilti karštą grietinėlę su želatina į šokoladą. Atvėsinti iki kambario temperatūros. Likusią grietinėlę išplakti iki standumo ir per 3 kartus atsargiai ją įmaišyti į šokolado masę.
124
Formą nuimamais kraštais naudojau 24 cm. išklojame maistine plėvele (ir dugną ir sieneles, nes skystas musas gali per apačią išbėgti). Dedame vieną biskvitą ant dugno. Nuo  sienelės turi būti apie 1 cm. tarpas.
Braškes gerai nusausinti, kad neuždažytų kremo, ir perpjauti pusiau. Perpjautąją puse į sienelę jas sustatyti į tarpą tarp sienelės ir biskvito. Gerai prispausti prie sienelės, kad nebūtų tarpo. Likusias braškes supjaustyti plonomis riekelėmis. Pusę jų išdėliojame ant pirmojo biskvito lakšto. Tuomet užpilame pusę kremo. Dedame ant viršaus antrą lakštą, ant jo likusias braškes, ir ant viršaus pilame likusį kremą.
Tortą stingdyti šaldytuve ne mažiau 6 valandų.
Skanaus!
107
 Recepto šaltinis: čia.

Leave a comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Previous Post Next Post